Vyhledat
  • Cryotouch

Proč je důležitý Oxid dusnatý?

Aktualizováno: 17. kvě 2020

Oxid dusnatý je jednou z nejdůležitějších molekul v těle, která se vyskytuje v kardiovaskulárním a nervovém systému i v celém těle. NO proniká membránami a vysílá konkrétní zprávy nebo biologické signály, které regulují buněčnou činnost a dávají tělu příkazy k vykonání určité funkce. NO ovlivňuje funkce skutečně všech orgánů v lidském těle od srdce, plíce, jater, ledvin až po žaludek. NO pomáhá regulovat průtok krve do každé části těla, uvolňuje a rozšiřuje cévy, aby krev mohla účinně zásobovat srdce, rovněž zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou původci mozkové mrtvice a srdečního infarktu. K dalším klíčovým rolím NO patří reguluce a snižování krevniho tlaku, jeho působení na zpomalování usazování cholesterolu v koronárních tepnách a který múže zúžit nebo dokonce zablokovat tepny a tím omezit zásobování srdce krví.

Přiměřené hladiny NO hrají významnou roli v prevenci diabetických komplikací, Alzheimerovi choroby, artritidy a také brání rozvoji žaludečních vředů tím, že zajišťuje normální prokrvování sliznice trávicího ústrojí.. Jako neurotransmiter zvyšuje prokrvování genitálií a je proto důležitý pro zajištění normální sexuální funkce. Už sám Dr. Louis J. Ignarro, držitel nobelovy ceny za medicínu r. 1998 pronesl: Když pomyslím na to , že jsem se podílel na objevu nepatrné molekuly, která je schopná vymítit metly lidstva, pocituji obrovskou pýchu, pokoru a obrovské štěstí.

Oxid dusnatý a sport - při sportovním výkonu se výrazně zvedá tepová frekvene, krev proudí až pětkrát rychleji a požadavek v tkáních na kyslík a živiny se zvedá až na dvacetinásobek. Všechny cévy v našem těle obsahují cévní výstelku zvanou cévní endotel. V té se uvolňuje hormon zvaný oxid dusnatý , který umí transportovat do buňek až o 19% víc kyslíku a ty umí vygenerovat až o 23% více energie přírodní cestou a bez synteticky získaných aminokyselin.

X Treme doporučujeme při sportu, v období zvýšené fyzické a psychické zátěže. Podporuje buněčné dýchaní, vzestup tvorby energie, zvýšená kapacita plic, rychlejší ochlazování při zátěži a výrazně urychluje regeneraci. Užívají a doporučují přední světoví sportovci, účinkuje už cca 45 minut po prvním použití. Tento produkt nemá na trhu ekvivalent. Jednoduše řečeno dejte buňkám přirozeným procesem víc kyslíku, výkon půjde výrazně nahoru a regenerace a zotavení se výrazně zkrátí to je Kyani X-treme

Imunitní systém využívá NO k ničení infekčních bakterií, virů a parazitů a dokonce omezuje bujení určitých typů rakovinných buněk. NO má také zásadní význam pro fungování paměti, protože mozek ho využívá k ukládání a vybavování dlouhodobých vzpomínek i k přenosu informací.Zdá se, že využití oxidu dusnatého v těle má nekonečné možnosti. S rostoucím zájmem vědců stále stoupá počet případů, kdy tato jedinečná molekula hraje zásadní roli

Cryotouch.net
27 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše